Začátek sezóny
#01 | 2021
7/43

Golf House?

S jistotou:

nulové riziko!

S GARANCEMI GOLF HOUSE VŽDY S JISTOTOU!

 

GARANCE ÚSPĚCHU

Pokud se do šesti týdnů od nákupu golfových holí v našem obchodě nedostaví požadovaný herní úspěch, vezmeme od Vás tyto hole nazpět. Cenu, kterou jste za hole zaplatili Vám započítáme k nákupu nových holí dle Vašeho výběru. Tato garance platí na všechna u nás zakoupená dřeva a železa včetně Custom-Fit.

 

GARANCE SPRÁVNÉ VOLBY

Pokud nejste spokojeni s tím, jak Vám padne u nás zakoupený pár bot, do šesti týdnů od data zakoupení od Vás tento pár vezmeme zpět. Cenu, kterou jste za něho zaplatili Vám započítáme k nákupu nového páru. Všechna práva a záruky zůstávají.

 

GARANCE ODBORNOSTI

V našich pobočkách Golf House Vám zaručujeme nejlepší a osobní jednání. Pokud jste toho mínění, že naše rady vedly k zakoupení výrobku, který Vám nevyhovuje, zaručujeme Vám, že od Vás tento výrobek do 14 dní od data zakoupení vezmeme zpět.


GARANCE SLUŽEB NA POBOČCE 

Nezávisle na tom, jestli jste si zboží od Golf House zakoupili v e-shopu nebo v kamenném obchodě, jsme pro Vás k dispozici s plným servisem. Vedle osobního poradenství a služeb naší dílny pro Vás zajistíme také vrácení, výměnu nebo reklamační servis zboží.

Více informací v  naší pobočce